Terminarz A-Klasy gr. II

 

Kolejka 1
2016-08-28 – 11:00 MKP Boruta Zgierz – KKS Koluszki 1 : 3
2016-08-27 – 15:00 Kolejarz Łódź – Błękitni Dmosin 0 : 4
2016-08-27 – 13:00 LZS Justynów – Kotan Ozorków 4 : 1
2016-08-28 – 11:00 Sport Perfect – Zjednoczeni II Stryków 8 : 4
2016-08-27 – 16:00 Victoria Rąbień – Kalonka 3 : 0
2016-08-28 – 11:00 ŁKS II Łódź – Dąbrówka 6 : 0
2016-08-27 – 16:00 Orzeł II Parzęczew – Huragan Swędów 3 : 1
Kolejka 2
2016-09-04 – 11:00 Zjednoczeni II Stryków – LZS Justynów 1 : 0
2016-09-03 – 17:00 KKS Koluszki – Sport Perfect 2 : 2
2016-09-03 – 15:00 Kolejarz Łódź – ŁKS II Łódź 1 : 2
2016-09-04 – 17:00 Huragan Swędów – Victoria Rąbień 0 : 3
2016-09-04 – 16:00 Błękitni Dmosin – Kotan Ozorków 8 : 1
2016-09-03 – 17:00 Kalonka – MKP Boruta Zgierz 4 : 16
2016-09-03 – 16:00 Dąbrówka – Orzeł II Parzęczew 1 : 1
Kolejka 3
2016-09-11 – 11:00 MKP Boruta Zgierz – Huragan Swędów – : –
2016-09-10 – 17:00 Kotan Ozorków – Zjednoczeni II Stryków – : –
2016-09-11 – 16:00 Victoria Rąbień – Dąbrówka – : –
2016-09-11 – 17:00 ŁKS II Łódź – Błękitni Dmosin – : –
2016-09-11 – 15:00 Orzeł II Parzęczew – Kolejarz Łódź – : –
2016-09-10 – 17:00 LZS Justynów – KKS Koluszki – : –
2016-09-11 – 11:00 Sport Perfect – Kalonka – : –
Kolejka 4
2016-09-17 – 16:30 KKS Koluszki – Kotan Ozorków – : –
2016-09-17 – 15:00 Kolejarz Łódź – Victoria Rąbień – : –
2016-09-17 – Huragan Swędów – Sport Perfect – : –
2016-09-17 – Błękitni Dmosin – Zjednoczeni II Stryków – : –
2016-09-17 – Kalonka – LZS Justynów – : –
2016-09-17 – Dąbrówka – MKP Boruta Zgierz – : –
2016-09-18 – 15:00 ŁKS II Łódź – Orzeł II Parzęczew – : –
Kolejka 5
2016-09-25 – 11:00 Zjednoczeni II Stryków – KKS Koluszki – : –
2016-09-25 – 11:00 MKP Boruta Zgierz – Kolejarz Łódź – : –
2016-09-24 – 17:00 Kotan Ozorków – Kalonka – : –
2016-09-24 – Orzeł II Parzęczew – Błękitni Dmosin – : –
2016-09-24 – LZS Justynów – Huragan Swędów – : –
2016-09-24 – Sport Perfect – Dąbrówka – : –
2016-09-25 – 16:00 Victoria Rąbień – ŁKS II Łódź – : –
Kolejka 6
2016-10-01 – 15:00 Kolejarz Łódź – Sport Perfect – : –
2016-10-01 – Dąbrówka – LZS Justynów – : –
2016-10-02 – 15:00 ŁKS II Łódź – MKP Boruta Zgierz – : –
2016-10-01 – Huragan Swędów – Kotan Ozorków – : –
2016-10-01 – Orzeł II Parzęczew – Victoria Rąbień – : –
2016-10-01 – Błękitni Dmosin – KKS Koluszki – : –
2016-10-01 – Kalonka – Zjednoczeni II Stryków – : –
Kolejka 7
2016-10-09 – 11:00 MKP Boruta Zgierz – Orzeł II Parzęczew – : –
2016-10-09 – 11:00 Zjednoczeni II Stryków – Huragan Swędów – : –
2016-10-08 – 17:00 Kotan Ozorków – Dąbrówka – : –
2016-10-08 – 16:00 KKS Koluszki – Kalonka – : –
2016-10-09 – 11:00 Sport Perfect – ŁKS II Łódź – : –
2016-10-08 – LZS Justynów – Kolejarz Łódź – : –
2016-10-08 – Victoria Rąbień – Błękitni Dmosin – : –
Kolejka 8
2016-10-15 – 15:00 Kolejarz Łódź – Kotan Ozorków – : –
2016-10-15 – Victoria Rąbień – MKP Boruta Zgierz – : –
2016-10-15 – Huragan Swędów – KKS Koluszki – : –
2016-10-15 – Orzeł II Parzęczew – Sport Perfect – : –
2016-10-15 – Błękitni Dmosin – Kalonka – : –
2016-10-16 – 12:30 ŁKS II Łódź – LZS Justynów – : –
2016-10-15 – Dąbrówka – Zjednoczeni II Stryków – : –
Kolejka 9
2016-10-23 – 14:00 Kotan Ozorków – ŁKS II Łódź – : –
2016-10-23 – 11:00 MKP Boruta Zgierz – Błękitni Dmosin – : –
2016-10-23 – 11:00 Zjednoczeni II Stryków – Kolejarz Łódź – : –
2016-10-22 – 15:30 KKS Koluszki – Dąbrówka – : –
2016-10-22 – Kalonka – Huragan Swędów – : –
2016-10-22 – LZS Justynów – Orzeł II Parzęczew – : –
2016-10-22 – Sport Perfect – Victoria Rąbień – : –
Kolejka 10
2016-10-30 – 11:00 MKP Boruta Zgierz – Sport Perfect – : –
2016-10-29 – 15:00 Kolejarz Łódź – KKS Koluszki – : –
2016-10-30 – 16:00 ŁKS II Łódź – Zjednoczeni II Stryków – : –
2016-10-29 – Błękitni Dmosin – Huragan Swędów – : –
2016-10-29 – Victoria Rąbień – LZS Justynów – : –
2016-10-29 – Dąbrówka – Kalonka – : –
2016-10-29 – Orzeł II Parzęczew – Kotan Ozorków – : –
Kolejka 11
2016-11-06 – 11:00 Zjednoczeni II Stryków – Orzeł II Parzęczew – : –
2016-11-05 – 15:00 Kotan Ozorków – Victoria Rąbień – : –
2016-11-05 – 14:00 KKS Koluszki – ŁKS II Łódź – : –
2016-11-05 – Huragan Swędów – Dąbrówka – : –
2016-11-05 – Sport Perfect – Błękitni Dmosin – : –
2016-11-05 – Kalonka – Kolejarz Łódź – : –
2016-11-05 – LZS Justynów – MKP Boruta Zgierz – : –
Kolejka 12
2016-11-13 – 11:00 MKP Boruta Zgierz – Kotan Ozorków – : –
2016-11-12 – 15:00 Kolejarz Łódź – Huragan Swędów – : –
2016-11-12 – Błękitni Dmosin – Dąbrówka – : –
2016-11-12 – Orzeł II Parzęczew – KKS Koluszki – : –
2016-11-13 – 11:00 ŁKS II Łódź – Kalonka – : –
2016-11-12 – Sport Perfect – LZS Justynów – : –
2016-11-12 – Victoria Rąbień – Zjednoczeni II Stryków – : –
Kolejka 13
2016-11-20 – 11:00 Zjednoczeni II Stryków – MKP Boruta Zgierz – : –
2016-11-19 – 14:00 Kotan Ozorków – Sport Perfect – : –
2016-11-19 – 13:30 KKS Koluszki – Victoria Rąbień – : –
2016-11-19 – Dąbrówka – Kolejarz Łódź – : –
2016-11-19 – LZS Justynów – Błękitni Dmosin – : –
2016-11-20 – 13:00 Huragan Swędów – ŁKS II Łódź – : –
2016-11-19 – Kalonka – Orzeł II Parzęczew – : –