ŁKS ŁódźVSLechia Tomaszów Mazowiecki
27 maja 2017 - 17:00Łódź, al. Unii Lubelskiej 2

Terminarz III Ligi

1. kolejka
Ursus Warszawa Huragan Morąg 06.08.2016   
Lechia Tomaszów Maz. Sokół Ostróda 06.08.2016   
Motor Lubawa Pelikan Łowicz 06.08.2016   
Huragan Wołomin ŁKS Łódź 06.08.2016  15:00
Widzew Łódź Świt Nowy Dwór Maz. 06.08.2016   
Ruch Wysokie Mazowieckie Jagiellonia II Białystok 06.08.2016   
ŁKS 1926 Łomża MKS Ełk 06.08.2016   
Concordia Elbląg Sokół Aleksandrów Łdz. 06.08.2016   
Legia II Warszawa Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 06.08.2016   
2. kolejka
Świt Nowy Dwór Maz. Concordia Elbląg 13.08.2016   
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie ŁKS 1926 Łomża 13.08.2016   
ŁKS Łódź Ruch Wysokie Mazowieckie 14.08.2016  17:00
Motor Lubawa Widzew Łódź 13.08.2016   
Huragan Morąg Huragan Wołomin 13.08.2016   
Sokół Aleksandrów Łdz. Lechia Tomaszów Maz. 13.08.2016   
MKS Ełk Ursus Warszawa 13.08.2016   
Pelikan Łowicz Jagiellonia II Białystok 13.08.2016   
Sokół Ostróda Legia II Warszawa 13.08.2016   
3. kolejka
Ursus Warszawa Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 20.08.2016   
Lechia Tomaszów Maz. Świt Nowy Dwór Maz. 20.08.2016   
Pelikan Łowicz Widzew Łódź 20.08.2016   
Huragan Wołomin MKS Ełk 20.08.2016   
Ruch Wysokie Mazowieckie Huragan Morąg 20.08.2016   
ŁKS 1926 Łomża Sokół Ostróda 20.08.2016   
Concordia Elbląg Motor Lubawa 20.08.2016   
Jagiellonia II Białystok ŁKS Łódź 20.08.2016  11:00
Legia II Warszawa Sokół Aleksandrów Łdz. 20.08.2016   
4. kolejka
Widzew Łódź Concordia Elbląg 24.08.2016   
Sokół Aleksandrów Łdz. ŁKS 1926 Łomża 24.08.2016   
MKS Ełk Ruch Wysokie Mazowieckie 24.08.2016   
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Huragan Wołomin 24.08.2016   
Pelikan Łowicz ŁKS Łódź 24.08.2016  18:00
Motor Lubawa Lechia Tomaszów Maz. 24.08.2016   
Sokół Ostróda Ursus Warszawa 24.08.2016   
Huragan Morąg Jagiellonia II Białystok 24.08.2016   
Świt Nowy Dwór Maz. Legia II Warszawa 24.08.2016   
5. kolejka
Ruch Wysokie Mazowieckie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 27.08.2016   
ŁKS 1926 Łomża Świt Nowy Dwór Maz. 27.08.2016   
Concordia Elbląg Pelikan Łowicz 27.08.2016   
Jagiellonia II Białystok MKS Ełk 27.08.2016   
Ursus Warszawa Sokół Aleksandrów Łdz. 27.08.2016   
Lechia Tomaszów Maz. Widzew Łódź 27.08.2016   
ŁKS Łódź Huragan Morąg 28.08.2016  17:00
Huragan Wołomin Sokół Ostróda 27.08.2016   
Legia II Warszawa Motor Lubawa 27.08.2016   
6. kolejka
Motor Lubawa ŁKS 1926 Łomża 03.09.2016   
Sokół Ostróda Ruch Wysokie Mazowieckie 03.09.2016   
Pelikan Łowicz Huragan Morąg 03.09.2016   
Concordia Elbląg Lechia Tomaszów Maz. 03.09.2016   
Sokół Aleksandrów Łdz. Huragan Wołomin 03.09.2016   
MKS Ełk ŁKS Łódź 03.09.2016  17:00
Legia II Warszawa Widzew Łódź 03.09.2016   
Świt Nowy Dwór Maz. Ursus Warszawa 03.09.2016   
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Jagiellonia II Białystok 03.09.2016   
7. kolejka
Lechia Tomaszów Maz. Pelikan Łowicz 10.09.2016   
ŁKS Łódź Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11.09.2016  16:00
Huragan Wołomin Świt Nowy Dwór Maz. 10.09.2016   
Huragan Morąg MKS Ełk 10.09.2016   
Ruch Wysokie Mazowieckie Sokół Aleksandrów Łdz. 10.09.2016   
ŁKS 1926 Łomża Widzew Łódź 10.09.2016   
Jagiellonia II Białystok Sokół Ostróda 10.09.2016   
Ursus Warszawa Motor Lubawa 10.09.2016   
Legia II Warszawa Concordia Elbląg 10.09.2016   
8. kolejka
Concordia Elbląg ŁKS 1926 Łomża 17.09.2016   
Świt Nowy Dwór Maz. Ruch Wysokie Mazowieckie 17.09.2016   
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Huragan Morąg 17.09.2016   
Motor Lubawa Huragan Wołomin 17.09.2016   
Sokół Ostróda ŁKS Łódź 18.09.2016  11:00
Widzew Łódź Ursus Warszawa 17.09.2016   
Sokół Aleksandrów Łdz. Jagiellonia II Białystok 17.09.2016   
Pelikan Łowicz MKS Ełk 17.09.2016   
Lechia Tomaszów Maz. Legia II Warszawa 17.09.2016   
9. kolejka
MKS Ełk Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 24.09.2016   
Jagiellonia II Białystok Świt Nowy Dwór Maz. 24.09.2016   
Ursus Warszawa Concordia Elbląg 24.09.2016   
ŁKS Łódź Sokół Aleksandrów Łdz. 25.09.2016  16:00
Huragan Wołomin Widzew Łódź 24.09.2016   
Huragan Morąg Sokół Ostróda 24.09.2016   
Ruch Wysokie Mazowieckie Motor Lubawa 24.09.2016   
ŁKS 1926 Łomża Lechia Tomaszów Maz. 24.09.2016   
Legia II Warszawa Pelikan Łowicz 24.09.2016   
10. kolejka
Widzew Łódź Ruch Wysokie Mazowieckie 01.10.2016   
Sokół Aleksandrów Łdz. Huragan Morąg 01.10.2016   
Concordia Elbląg Huragan Wołomin 01.10.2016   
Świt Nowy Dwór Maz. ŁKS Łódź 01.10.2016  16:00
Pelikan Łowicz Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01.10.2016   
Lechia Tomaszów Maz. Ursus Warszawa 01.10.2016   
Motor Lubawa Jagiellonia II Białystok 01.10.2016   
Sokół Ostróda MKS Ełk 01.10.2016   
Legia II Warszawa ŁKS 1926 Łomża 01.10.2016   
11. kolejka
Huragan Morąg Świt Nowy Dwór Maz. 08.10.2016   
Ruch Wysokie Mazowieckie Concordia Elbląg 08.10.2016   
ŁKS 1926 Łomża Pelikan Łowicz 08.10.2016   
MKS Ełk Sokół Aleksandrów Łdz. 08.10.2016   
Jagiellonia II Białystok Widzew Łódź 08.10.2016   
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Sokół Ostróda 08.10.2016   
ŁKS Łódź Motor Lubawa 09.10.2016   15:00
Huragan Wołomin Lechia Tomaszów Maz. 08.10.2016   
Ursus Warszawa Legia II Warszawa 08.10.2016   
12. kolejka
Motor Lubawa Huragan Morąg 15.10.2016   
Pelikan Łowicz Sokół Ostróda 15.10.2016   
ŁKS 1926 Łomża Ursus Warszawa 15.10.2016   
Concordia Elbląg Jagiellonia II Białystok 15.10.2016   
Sokół Aleksandrów Łdz. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15.10.2016   
ŁKS Łódź Widzew Łódź 16.10.2016  15:00
Lechia Tomaszów Maz. Ruch Wysokie Mazowieckie 15.10.2016   
Świt Nowy Dwór Maz. MKS Ełk 15.10.2016   
Legia II Warszawa Huragan Wołomin 15.10.2016   
13. kolejka
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Świt Nowy Dwór Maz. 22.10.2016   
ŁKS Łódź Concordia Elbląg 23.10.2016  14:00
Huragan Wołomin ŁKS 1926 Łomża 22.10.2016   
Sokół Ostróda Sokół Aleksandrów Łdz. 22.10.2016   
Huragan Morąg Widzew Łódź 22.10.2016   
MKS Ełk Motor Lubawa 22.10.2016   
Jagiellonia II Białystok Lechia Tomaszów Maz. 22.10.2016   
Ursus Warszawa Pelikan Łowicz 22.10.2016   
Ruch Wysokie Mazowieckie Legia II Warszawa 22.10.2016   
14. kolejka
Świt Nowy Dwór Maz. Sokół Ostróda 29.10.2016   
Ursus Warszawa Huragan Wołomin 29.10.2016   
Lechia Tomaszów Maz. ŁKS Łódź 30.10.2016  11:00
Motor Lubawa Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 29.10.2016   
Widzew Łódź MKS Ełk 29.10.2016   
Pelikan Łowicz Sokół Aleksandrów Łdz. 29.10.2016   
ŁKS 1926 Łomża Ruch Wysokie Mazowieckie 29.10.2016   
Concordia Elbląg Huragan Morąg 29.10.2016   
Legia II Warszawa Jagiellonia II Białystok 29.10.2016   
15. kolejka
Sokół Aleksandrów Łdz. Świt Nowy Dwór Maz. 05.11.2016   
MKS Ełk Concordia Elbląg 05.11.2016   
Jagiellonia II Białystok ŁKS 1926 Łomża 05.11.2016   
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Widzew Łódź 05.11.2016   
Huragan Wołomin Pelikan Łowicz 05.11.2016   
Sokół Ostróda Motor Lubawa 05.11.2016   
Huragan Morąg Lechia Tomaszów Maz. 05.11.2016   
Ruch Wysokie Mazowieckie Ursus Warszawa 05.11.2016   
ŁKS Łódź Legia II Warszawa 06.11.2016  13:00
16. kolejka
ŁKS 1926 Łomża ŁKS Łódź 13.11.2016  13:00
Concordia Elbląg Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 12.11.2016   
Pelikan Łowicz Świt Nowy Dwór Maz. 12.11.2016   
Ursus Warszawa Jagiellonia II Białystok 12.11.2016   
Lechia Tomaszów Maz. MKS Ełk 12.11.2016   
Motor Lubawa Sokół Aleksandrów Łdz. 12.11.2016   
Huragan Wołomin Ruch Wysokie Mazowieckie 12.11.2016   
Widzew Łódź Sokół Ostróda 12.11.2016   
Legia II Warszawa Huragan Morąg 12.11.2016   
17. kolejka
Sokół Ostróda Concordia Elbląg 19.11.2016   
Huragan Morąg ŁKS 1926 Łomża 19.11.2016   
Ruch Wysokie Mazowieckie Pelikan Łowicz 19.11.2016   
Sokół Aleksandrów Łdz. Widzew Łódź 19.11.2016   
Jagiellonia II Białystok Huragan Wołomin 19.11.2016   
Świt Nowy Dwór Maz. Motor Lubawa 19.11.2016   
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Lechia Tomaszów Maz. 19.11.2016   
ŁKS Łódź Ursus Warszawa 20.11.2016  13:00
MKS Ełk Legia II Warszawa 19.11.2016   

Najnowsze newsy

Tabela III ligi

Drużyna WD LPTS
1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 20 5 5 65
2 ŁKS Łódź 18 10 2 64
3 Widzew Łódź 17 8 4 59
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 10 6 52
5 Sokół Ostróda 14 8 8 50
6 Legia II Warszawa 15 5 10 50
7 Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 9 8 48
8 Pelikan Łowicz 14 4 12 46
Pokaż całą tabelę

Galerie