Nowi gracze oficjalnie w ŁKS

2011-07-25
Nowi gracze oficjalnie w ŁKS

Dwóch nowych piłkarzy ŁKS zaprezentowało się dziś dziennikarzom podczas konferencji prasowej.

Przemysław Kita podpisał kontrakt w piątek, dziś swój podpis pod umową z łódzkim klubem złożył Sebastian Szałachowski.

Mający niespełna osiemnaście lat napastnik z Pabianic podpisał kontrakt na trzy lata i będzie grał z numerem 16. - To mój pierwszy tak ważny kontrakt w życiu. Fakt, że o miejsce w składzie mogę rywalizowć z takimi piłkarzami jak Marek Saganowski czy Marcin Mięciel, to niesamowita sprawa - powiedział Przemysław Kita.

Dziennikarzy bardzo interesowal stan zdrowia i obecna forma Sebastiana Szałachowskiego. - Przed podpisaniem kontraktu przeszedłem w łódzkim klubie szczegółowe badania medyczne i wypadły one bardzo dobrze. Lekarz powiedział nawet, że wyniki były lepsze niż się spodziewał. Nic nie stoi więc na przeszkodzie abym regularnie występował na boisku. Jeśli chodzi o formę, to zdaję sobie sprawę, że koledzy, którzy przepracowali cały okres przygotowawczy mogą być w lepszej dyspozycji. Zrobię jednak wszystko, by jak najszybciej im dorównać - powiedział były gracz Legii Warszawa, który podpisał umowę na rok i będzie grał w ŁKS z numerem 17.