Aktualności

Zmiana operatora transmisji meczów ŁKS-u

Z uwagi na liczne problemy z dotychczasowymi transmisjami meczów ŁKS-u oraz w trosce o jakość i płynność ich emisji, zarząd klubu podjął decyzję o zmianie operatora odpowiedzialnego za realizację transmisji na żywo meczów domowych i wyjazdowych. 

Dobre opinie oraz profesjonalne podejście nowego operatora do świadczonych usług dają nam pewność realizacji transmisji na najwyższym poziomie, przy jednoczesnym zniwelowaniu dotychczasowych problemów.

Współpraca z nowym operatorem trwa od sobotniego meczu ŁKS Łódź – MKS Ełk, część kibiców mogła więc już zapoznać się z nowym systemem sprzedaży i jakością transmisji. 

Osoby, które przy okazji meczu wyjazdowego z Finishparkietem Nowe Miasto Lubawskie zamierzają skorzystać z opcji transmisji po raz pierwszy, informujemy, że dokonanie zakupu oraz sama transmisja dostępna jest na dedykowanej podstronie lkslodz.pl/ppv

Po realizacji płatności (10 zł) poprzez system DotPay zostaniecie Państwo przekierowani do już działającej transmisji. 

W sytuacji, gdy płatność zrealizowana była na innym urządzeniu – mogą Państwo jednorazowo przenieść prawa dostępu do transmisji. W takim przypadku należy odszukać w swojej skrzynce mailowej wiadomość będącą potwierdzeniem płatności przesłanej przez system Dotpay. Następnie należy wypełnić powyższe pola formularza. W polu „kod” należy wpisać 10-cyfrowy symbol oznaczony w emailu jako „opis zamówienia” oraz przepisać zawartość pola „numer transakcji” (wszystkie 10 znaków). Po wciśnięciu przycisku OGLĄDAJ otrzymają Państwo dostęp do opłaconej transmisji. Operacja ta spowoduje utratę prawa dostępu do transmisji urządzenia/przeglądarki z której dokonano płatność.

UWAGA: powyższą operację można przeprowadzić tylko jednokrotnie, na jednym urządzeniu!

tras