Aktualności

Wicelider drugiej ligi przeciwnikiem w kolejnym sparingu

W sobotę podopiecznych trenera Marcina Pyrdoła czeka mecz kontrolny z wiceliderem drugiej ligi – Radomiakiem Radom.

Zespół z Radomia nie ukrywa swoich aspiracji na awans do pierwszej ligi. W chwili obecnej zajmuje miejsce premiowane promocją do wyższej klasy rozgrywkowej a do lidera tabeli, drużyny Rakowa Częstochowa traci tylko jeden punkt. W składzie doświadczonego trenera Vernera Liczki znajduje się dwóch zawodników znanych z występów w ŁKS-ie: Kamil Cupriak oraz Mateusz Stąporski. 

Ełkaesiacy przygotowania do pojedynku z najbardziej wymagającym przeciwnikiem podczas zimowego okresu rozpoczęli w poniedziałek w Centrum Vera Sport. Od wtorku treningi odbywają się już codziennie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Minerskiej. Podobnie będzie również dzisiaj. Do Radomia „Rycerze Wiosny” wybiorą się najprawdopodobniej w 18-osobowym składzie. Całe spotkanie w bramce rozegra Michał Kołba, bo zgodnie z przyjętą przez trenera zasadą golkiperzy bronią na zmianę po 90 minut. Nie jest pewny występ wracających do pełnej dyspozycji Przemysława Kocota oraz Jakuba Kostyrki. 

Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00 na sztucznym boisku przy ul. Chałubińskiego w Radomiu.