Sprzedaż karnetów i biletów na mecz z Jagiellonią II Białystok

Publikujemy komunikat dotyczący pracy punktów sprzedaży karnetów oraz biletów na niedzielny mecz z rezerwami Jagiellonii Białystok (godz. 16:00) w bieżącym tygodniu.

Dystrybucja karnetów oraz wejściówek będzie się odbywać od środy do piątku (22.03 – 24.03) w godzinach 12:00 – 18:00 oraz w sobotę (25.03) w godzinach 10:00 – 14:00 w specjalnym budynku kasowym ustawionym od strony al. Unii Lubelskiej.

Bilety oraz karnety będą sprzedawane również w dniu meczu (tj. niedziela) od godziny 10:00 do końca pierwszej połowy spotkania w tym samym miejscu.

Informujemy, że można również nabywać karnety oraz wejściówki na sektor B1.

Sprzedaż biletów oraz karnetów online odbywa się TUTAJ.

Najważniejsze informacje na temat sprzedaży karnetów, biletów oraz Kart Kibica można znaleźć TUTAJ.

Karta Kibica (przy zakupie w kasie otrzymasz login i hasło, zachowaj je!)

Wydanie Karty Kibica – 10 zł

Wydanie Karty Kibica przy zakupie karnetu – bezpłatne

Bilety

Bilet normalny: 15 zł

Bilet ulgowy*: 10 zł

Bilety VIP SILVER

Bilet normalny: 25 zł

Bilet ulgowy*: 20 zł

Bilet VIP GOLD – 100 zł

W celu zakupu wejściówki VIP Gold prosimy o kontakt z działem marketingu, e-mail: marketing@lkslodz.pl.

Karnety

Karnet normalny na rundę wiosenną: 90 zł

Karnet ulgowy na rundę wiosenną: 60 zł

Karnety VIP SILVER

Karnet normalny na rundę wiosenną: 150 zł

Karnet ulgowy na rundę wiosenną: 120 zł

Karnet VIP GOLD

W celu zakupu karnetu VIP Gold prosimy o kontakt z działem marketingu, e-mail: marketing@lkslodz.pl.

Karnet na rundę wiosenną 2016/2017 obejmuje 7 pozostałych spotkań rozgrywanych przez ŁKS Łódź w roli gospodarza na obiekcie przy al. Unii Lubelskiej 2.

Karnet nie obejmuje pojedynków w ramach rozgrywek Pucharu Polski.

ULGI:

• Karnet i bilet ulgowy przysługuje kobietom niezależnie od wieku, dzieciom i młodzieży, które nie ukończyły 16. roku życia i osobom niepełnosprawnym. Warunkiem zakupu karnetu lub biletu przez osoby niepełnosprawne jest okazanie kasjerowi stosownego dokumentu potwierdzającego przyznanie grupy inwalidzkiej.
  • Karnet i bilet ulgowy VIP SILVER przysługuje kobietom niezależnie od wieku, dzieciom i młodzieży, które nie ukończyły 13. roku życia i osobom niepełnosprawnym. Warunkiem zakupu karnetu lub biletu przez osoby niepełnosprawne jest okazanie kasjerowi stosownego dokumentu potwierdzającego przyznanie grupy inwalidzkiej.