Sprzedaż biletów na mecz z MKS-em Ełk

Publikujemy komunikat dotyczący pracy punktów sprzedaży biletów na sobotni mecz z MKS-em Ełk (godz. 16:00) w bieżącym tygodniu.

Dystrybucja wejściówek będzie się odbywać w budynku kasowym ustawionym od strony al. Unii Lubelskiej:

• w środę, czwartek i piątek (12-14.04) w godzinach 12:00 – 18:00

Bilety będą sprzedawane również w dniu meczu (tj. sobota, 15.04) od godziny 10:00 do końca pierwszej połowy spotkania w tym samym miejscu.

Informujemy, że można również nabywać wejściówki na sektor B1.

Sprzedaż biletów online odbywa się TUTAJ.

Najważniejsze informacje na temat sprzedaży biletów oraz Kart Kibica można znaleźć TUTAJ.

Karta Kibica (przy zakupie w kasie otrzymasz login i hasło, zachowaj je!)

Wydanie Karty Kibica – 10 zł

Bilety

Bilet normalny: 15 zł

Bilet ulgowy*: 10 zł

Bilety VIP SILVER

Bilet normalny: 25 zł

Bilet ulgowy*: 20 zł

Bilet VIP GOLD – 100 zł

W celu zakupu wejściówki VIP Gold prosimy o kontakt z działem marketingu, e-mail: marketing@lkslodz.pl.

ULGI:

• Bilet ulgowy przysługuje kobietom niezależnie od wieku, dzieciom i młodzieży, które nie ukończyły 16. roku życia i osobom niepełnosprawnym. Warunkiem zakupu biletu przez osoby niepełnosprawne jest okazanie kasjerowi stosownego dokumentu potwierdzającego przyznanie grupy inwalidzkiej.
  • Bilet ulgowy VIP SILVER przysługuje kobietom niezależnie od wieku, dzieciom i młodzieży, które nie ukończyły 13. roku życia i osobom niepełnosprawnym. Warunkiem zakupu biletu przez osoby niepełnosprawne jest okazanie kasjerowi stosownego dokumentu potwierdzającego przyznanie grupy inwalidzkiej.