Aktualności

Sparing: Zagłębie Sosnowiec 2:3 ŁKS Łódź

Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek 2 ligi piłkarze ŁKS-u wygrali z Zagłębiem Sosnowiec 3:2. Był to czwarty mecz sparingowy w tym okresie przygotowawczym i jak do tej pory przed piłkarzami ŁKS-u stanął teoretycznie najtrudniejszy przeciwnik.

Zagłębie Sosnowiec jeszcze do niedawna walczyło o awans do Ekstraklasy, a dokładnie tydzień temu pokonali Wisłę Kraków 4:1. 

Sparing: Zagłębie Sosnowiec 2:3 ŁKS Łódź (1:1)

  • 22′ Sebastian Milewski – 1:0
  • 45:1′ Jewgen Radionow – 1:1 (k)
  • 72′ Filip Burkhardt – 1:2
  • 83′ Michał Kieca – 2:2 
  • 84′ Maksymilian Rozwandowicz – 2:3

SKŁADY:

Zagłębie Sosnowiec: Dawid Kudła (46, Matko Perdijić) – Robert Sulewski, Arkadiusz Jędrych, Mateusz Cichocki (46, Arkadiusz Najemski), Żarko Udovičić (46, Nuno Malheiro) – Adam Banasiak (76, Michał Kieca), Sebastian Milewski (46, zawodnik testowany), Tomasz Nowak, Wojciech Łuczak (76, Patryk Mularczyk), Tomasz Nawotka (46, zawodnik testowany) – Alexander Christovo.

ŁKS Łódź: Michał Kołba (46, Przemysław Kazimierczak) – Paweł Pyciak (73, Damian Nowacki), Maksymilian Rozwandowicz, Kamil Juraszek, Bartosz Widejko (46, Kamil Rozmus) – Piotr Pyrdoł (73, Jakub Kostyrka), Mikołaj Maschera (73, Damian Guzik), Tomasz Margol (61, Przemysław Kocot), Patryk Bryła (88, Jan Sobociński) – Mateusz Gamrot (46, Filip Burkhardt), Jewhen Radionow (73, Łukasz Zagdański).