Sparing z KKS 1925 Kalisz zamknięty dla Kibiców

W środę 12 lipca przygotowujący się do rozgrywek drugiej ligi piłkarze ŁKS-u zmierzą się z KKS-em 1925 Kalisz. Sparingowego pojedynku ełkaesiaków tym razem nie będą mogli obejrzeć kibice.

Sympatycy Łódzkiego Klubu Sportowego muszą wybaczyć trenerowi Wojciechowi Robaszkowi i jego podopiecznym, w końcu najważniejsze jest to, aby drużyna dobrze przygotowała się do rundy jesiennej sezonu 2017/2018. W spotkaniu będą mogli wziąć udział tylko przedstawiciele mediów.

Mecz odbędzie się w środę o godz. 17:00 na głównym boisku przy al. Unii Lubelskiej 2. Nasz rywal w ubiegłym sezonie zajął ósme miejsce w grupie drugiej III ligi, a w ostatnich sparingach zremisował z GKS-em Bełchatów (1:1) i Pogonią Nowe Skalmierzyce (0:0).