Aktualności

W poniedziałek rusza stacjonarna sprzedaż karnetów!

W najbliższy poniedziałek (17 lipca) rozpoczyna się stacjonarna sprzedaż karnetów na rundę jesienną i cały sezon 2017/2018.

Sprzedaż karnetów (runda jesienna lub cały sezon) będzie prowadzona w kasie biletowej przy al. Unii Lubelskiej 2 od poniedziałku do piątku w godzinach: 14:00 – 18:00. Cena obejmuje dziesięć meczów w rundzie jesiennej lub siedemnaście (cały sezon).

Zachęcamy, aby przed dokonaniem zakupu zapoznać się z regulaminem sprzedaży, który powinien rozwiać Państwa wątpliwości.

Zapisz się do szkół Cosinus i odbierz darmowy karnet

Przy okazji pragniemy przypomnieć, że od 1 sierpnia bieżącego roku w placówkach Cosinus prowadzony jest nabór letni. Zapraszamy wszystkich sympatyków Łódzkiego Klubu Sportowego do skorzystania ze specjalnej i znanej już wszystkim promocji!

Kibic naszego klubu, który zapisze się na jeden z kierunków policealnych objętych promocją otrzyma od szkoły Cosinus darmowy karnet na mecze piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego w rundzie jesiennej obecnego sezonu (karnet tylko na sektory B3 lub B4).

Ufunduj karnet młodemu ełkaesiakowi

Na sam koniec warto wspomnieć także o cieszącej się tradycyjnie dużym zainteresowaniem akcji Stowarzyszenia Kibiców ŁKS, czyli „Ufunduj karnet młodemu ełkaesiakowi”.

Do akcji może się przyłączyć każdy z sympatyków naszego klubu! Wystarczy dokonać wpłaty 90 zł (tyle wyniesie zakup karnetu dla jednego młodego fana na mecze w rundzie jesiennej) na podany poniżej numer konta bankowego Stowarzyszenia Kibiców ŁKS:

3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422. W tytule przelewu wpisujemy KARNET oraz swój nick z forum kibiców ŁKSFANS.pl lub imię i nazwisko.

Do pierwszego meczu z ROW-em Rybnik pozostało mniej niż dwa tygodnie!