Piłkarze zaprezentują się kibicom

Już za dwa tygodnie podczas meczu siatkarek Łódzkiego Klubu Sportowego piłkarze zaprezentują się zgromadzonym na trybunach hali Atlas Arena kibicom.

Prezentacja odbędzie się podczas meczu pomiędzy zespołami ŁKS Commercecon Łódź a Legionovii Legionowo. Pojedynek ten będzie transmitowany przez telewizję Polsat Sport.

Ełkaesiacy wybiegną na siatkarskie boisko podczas długiej przerwy, która ma miejsce po drugim secie pojedynku. Wtedy odbędzie się krótka prezentacja drużyny walczącej w rundzie wiosennej o awans do drugiej ligi. Po tym zawodnicy przejdą na trybuny gdzie kibice będą mogli zrobić sobie zdjęcia ze swoimi ulubieńcami lub zdobyć autograf.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do uczestnictwa w tym niezwykłym wydarzeniu. Liczymy na Waszą obecność oraz wsparcie przed tą niezwykle ważną dla nas wszystkich rundą rewanżową!

Prezentacja drużyny piłkarzy ŁKS Łódź
Mecz ŁKS Commercecon Łódź – Legionovia Legionowo
27.02.2017 r. (poniedziałek), godz. 18:00
Hala Atlas Arena (al. Bandurskiego 7)