Aktualności

Ruch Wysokie Mazowieckie ŁKS Łódź na żywo

Transmisja na żywo | Ruch Wysokie Mazowieckie – ŁKS Łódź

Przed nami pierwszy wyjazdowy mecz „Rycerzy Wiosny” w tej rundzie. O kolejne 3 pkt przybliżające nas do awansu zagramy przeciwko drużynie Ruchu Wysokie Mazowieckie. Mecz odbędzie się w niedzielę 19.03 o godz. 15.00. Bądź z nami i kibicuj ŁKS Łódź! Przed wykupieniem kodu zapoznaj się z regulaminem. Otrzymany po zakupie kod trzeba będzie wprowadzić w oknie transmisji. Cały dochód ze sprzedanych kodów trafia na konto klubu. Jeśli masz pytania pisz na e-mail: dotpay@lkslodz.pl . W serwisie DotPay jest m.in. opcja płatności PayPal. 

Sponsorem transmisji jest firma Biuro Obsługi Inwestycji Paweł Lewandowski.

do_artykulu

Wykaz dostępnych płatności elektronicznych (kliknij na zdjęcie aby sprawdzić wszystkie).

ŁKS płatności