Aktualności

ŁKS na żywo

Transmisja Live – ŁKS Łódź vs Huragan Wołomin

Nie możesz pojawić się osobiście na najbliższym meczu ŁKS Łódź – Huragan Wołomin? Nic straconego. Obejrzyj mecz na żywo na ekranie Twojego TV/komputera/tabletu/telefonu! Transmisja będzie prowadzona z wykorzystaniem 4 kamer HD oraz z komentarzem profesjonalnego spikera. Wystarczy wykupić kod i już można cieszyć się grą lidera III ligi grupy 1. Bądź z nami i kibicuj ŁKS Łódź! Przed wykupieniem kodu zapoznaj się z regulaminem. Otrzymany po zakupie kod trzeba będzie wprowadzić w oknie transmisji. Cały dochód ze sprzedanych kodów trafia na konto klubu. Jeśli masz pytania pisz na e-mail: dotpay@lkslodz.pl . W serwisie DotPay jest m.in. opcja płatności PayPal. 

kod

REGULAMIN

Wykaz dostępnych płatności elektronicznych (kliknij na zdjęcie aby sprawdzić wszystkie).

ŁKS płatności