Aktualności

Drugoligowiec przeciwnikiem w kolejnym meczu kontrolnym

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego mają już za sobą cztery sparingi. Dwa z nich wygrali, a po jednym zremisowali oraz przegrali. W kolejnym będą mieli okazję zmierzyć się z drugoligowym GKS-em Bełchatów.

GKS Bełchatów plasuje się obecnie na 13. miejscu w tabeli drugiej ligi. Trener „Brunatnych” Mariusz Pawlak na łamach oficjalnej strony klubu zapowiada, że w sparingu z naszym zespołem jego drużyna nie wystąpi jeszcze w optymalnym zestawieniu, a w składzie pojawi się dwóch testowanych graczy.

Ełkaesiacy po powrocie z obozu przygotowawczego w Grodzisku Wielkopolskim i środowym wygranym 2:0 meczu kontrolnym z Jarotą Jarocin trenowali w czwartek na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Minerskiej. Podobnie powinno być dzisiaj. Żaden z graczy nie narzeka na poważniejsze urazy. Jutro do gry powinien być już zdolny Przemysław Kocot oraz Jakub Kostyrka, który nie dokończył środowego sparingu w Uniejowie.

Jutrzejszy sparing z GKS-em Bełchatów rozpocznie się o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Minerskiej 9 w Łodzi. Wynik na bieżąco będziemy podawać tradycyjnie za pośrednictwem naszego facebook’owego fan page’a.