Aktualności

BOI Paweł Lewandowski sponsorem transmisji meczu Ruch Wysokie Mazowieckie – ŁKS Łódź

Z przyjemnością informujemy, że sponsorem niedzielnej transmisji meczu Ruch Wysokie Mazowieckie – ŁKS Łódź została firma BOI Paweł Lewandowski, która od ponad roku wspiera Łódzki Klub Sportowy w dążeniu do najwyższych celów.

Przypomnijmy, że Biuro Obsługi Inwestycji Paweł Lewandowski jest wykonawcą kilkudziesięciu adaptacji projektów typowych, realizatorem kilkudziesięciu projektów w ramach kierownictwa budowy, nadzoru autorskiego i inwestorskiego budynków użyteczności publicznej, domów wielorodzinnych oraz jednorodzinnych.

W profilu działalności firmy znajduje się również:

  • projektowanie architektoniczno-budowlane
  • ekspertyzy i orzeczenia konstrukcyjno-budowlane
  • przeglądy techniczne obiektów budowlanych w pełnym zakresie
  • adaptacja projektów budowlanych
  • inwentaryzacje architektoniczno-budowlano-instalacyjne obiektów budowlanych
  • obsługa geodezyjna inwestycji

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej naszego partnera – www.biuro-obslugi-inwestycji.pl

Kod dostępu do transmisji na żywo: kod


Chcesz poznać ofertę reklamy podczas transmisji? Napisz do nas – marketing@lkslodz.pl