Aktualności

594. urodzin Łodzi – także na ŁKS-ie!

Podczas niezwykłego weekendu, podczas którego świętować będziemy urodziny naszego ukochanego miasta odbędzie się kilka koncertów znakomitych polskich muzyków, a w sobotę 29 lipca zapraszamy także na stadion ŁKS-u!

Jedną z atrakcji 594. urodzin Łodzi będzie zwiedzanie stadionu przy al. Unii Lubelskiej 2. I to w dniu pierwszego meczu sezonu, w którym ŁKS podejmie ROW Rybnik. Nasz obiekt będzie można zobaczyć od kulis w trzech turach – od godziny 11:00, 12:00 i 13:00, a zapraszamy oczywiście wszystkich łodzian także na sam mecz. Pierwsza w drugiej lidze rywalizacja o punkty zapowiada się przecież bardzo interesująco.

594. Urodziny Łodzi uświetnią również koncerty gwiazd polskiej muzyki. Już pierwszego dnia obchodów, w piątek 28 lipca, na placu Wolności od godz. 20:00 pojawią się kolejno: jedna z najlepszych grup koncertowych w Polsce – Hey z Katarzyną Nosowską, Natalia Nykiel i legendarny (oraz związany z Łodzi) zespół Rezerwat.

Poza tym 29 lipca na placu Wolności wystąpi czołowy artysta polskiej sceny hip-hopowej, muzyk, producent, instrumentalista, raper – czyli Adam O.S.T.R. Ostrowski, a także Monika Brodka, która jak czytamy w oficjalnej zapowiedzi koncertu „żeni pop z elektroniką, elementy folkowe miesza z postpunkową energią, czerpie z bogatej historii muzyki świata”. Koncerty na Placu Wolności rozpoczną się o godz. 21:00.

Oprócz tego w obchody urodzin Łodzi włącza się Manufaktura. W sobotę, 29 lipca, na scenie na rynku usłyszymy Natalię Szroeder i zespół Wilki, a w niedzielę 30 lipca o godzinie 17.00 w Manufakturze wystawiony zostanie spektakl pt. „Pomoc domowa” teatru Powszechnego w Łodzi.

KLIKNIJ, ABY POZNAĆ WSZYSTKIE ATRAKCJE