>

Współpraca reklamowa z ŁKS Łódź to prestiż i możliwość dotarcia do tysięcy lojalnych kibiców naszego Klubu. Zapytania dotyczące reklamy i działań marketingowych prosimy kierować na adres mailowy marketing@lkslodz.pl

Budowanie silnych relacji biznesowych zawsze rozpoczyna się i utrwala na poziomie interakcji personalnych. Niezależnie od celów biznesowych: wzrostu sprzedaży, umocnienia pozytywnego wizerunku czy podniesienia świadomości marki, ich osiąganie bazuje na bliskiej współpracy z interesariuszami i aktywnym networkingu.

Jednocześnie w aktualnej, niełatwej rzeczywistości biznesowej, firmy tym bardziej potrzebują nowych, efektywnych platform komunikacji marketingowej zarówno w relacjach B2B, jak i z klientami indywidualnymi.

Mając tego świadomość, Łódzki Klub Sportowy serdecznie zaprasza do wspólnego kreowania zupełnie nowej jakości w budowaniu korzyści personalnych, biznesowych i wizerunkowych skupiających się wokół emocji sportowych i piłkarskiej rywalizacji. Nasza oferta, łączy w sobie pakiet unikalnych świadczeń i przywilejów, wspierających cele osobiste i biznesowe zaangażowanie Partnerów.

Łódzki Klub Sportowy ma ambicję tworzenia unikalnej platformy wsparcia i rozwoju biznesu dla swoich Partnerów. Pragnie również rozwijać się razem z nimi, umacniając swoją pozycję na piłkarskiej mapie regionu.

Kliknij pobierz naszą ofertę reklamybutton-oferta