>

Współpraca reklamowa z ŁKS Łódź to prestiż i możliwość dotarcia do tysięcy lojalnych kibiców naszego Klubu. Zapytania dotyczące reklamy i działań marketingowych prosimy kierować na adres mailowy marketing@lkslodz.pl

Łódzki Klub Sportowy od ponad 109 lat jest ważną częścią Łodzi i jej mieszkańców. To tutaj przygodę swojego życia rozpoczęło wielu znakomitych sportowców oraz kibiców, dla których ŁKS to coś więcej niż tylko klub sportowy.
Dokładnie 3 kwietnia 2016 roku minęło 90 lat, odkąd ŁKS zainaugurował profesjonalne rozgrywki w Polsce. Od tamtego czasu, przez 65 sezonów w 1 lidze, dwukrotnie sięgając po tytuł Mistrza Polski oraz zdobywając Puchar Polski, ŁKS dawał dumę i radość wielu pokoleniom kibiców w całej Polsce. Obecnie klub występuje w III lidze, mając realne szansę na awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ ŁKS jest na najlepszej drodze aby ponownie zawojować piłkarskie rozgrywki w Polsce i wrócić na należyte mu miejsce. Miejsce w czołówce piłkarskiej Ekstraklasy. Aby to zrobić, postawiliśmy sobie mnóstwo ambitnych celów, które właśnie realizujemy. Jednym z nich jest ciągły rozwój i postawienie na niekonwencjonalne, odważne i skuteczne formy promocji.

W Łódzkim Klubie Sportowym zawsze wyznaczamy sobie ambitne cele. Staramy się być elastyczni w każdym aspekcie naszych działań. Dla nas współpraca to nie tylko partnerstwo oparte na przejrzystych i ustalonych zasadach, ale ciągłe wykorzystanie nowych możliwości i kreowanie wspólnego sukcesu.

Kliknij pobierz naszą ofertę reklamybutton-oferta